EŞYA DEPOLAMA

esya_depolama

Depolama Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz. Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenli depolama hizmeti yanında, mallarınıza her tür su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz.

Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde liste halinde teslim ediyoruz. Biz de kaldığı her ay için de sizden kira alıyoruz.

Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve depodaki yerine alınır. Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz. Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür, tahta konteynırlara konulması uygun görülen eşyalar konteynırlara yerleştirilir numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir veya kilitlenir.

Depolama esnasında hiçbir türlü tozlanma , kirlenme , böceklenme , rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakt a ve ilaçlandırılmaktadır. Depolama İşlemi Ev ve İşyeri eşyalarınızın en iyi saklanmasına, yangından korunmasına ve çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzeneklere sahiptir.

Sigortalama İşlemleri Depolanan malzemeler Kent Nakliyat güvencesi altında olmasında rağmen oluşabilecek diğer hasarlara karşı (deprem, sel vs.) sigortalanmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Siz değerli müşterilerimiz eşyalarınızı teslim ederken dikkat etmeniz gerekenler,

- Teslim ettiğiniz firmanın güvenilir olması,

- Teslim ettiğiniz deponun hijyeni ve günümüz şartlarına uygun olması,

- Eşyalarınızın sigortalanmasıdır.

 

06 Kent Evden Eve Nakliyat, sizlere tüm depolama sistemlerini sunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Eşya Depolama hizmetimizden faydalanmak için bizi arayınız. Biz sizin Kişisel ihtiyaçlarınızda Ev Eşyanızın Depolanması için en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.

Saygılarımızla..