EŞYA PAKETLEME

esya-paketleme

Kent nakliye olarak eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce paketleme servisi sunmaktadır.Uzman elemanlarımız tarafından modern ambalaj malzemeleri ile paketleme imkanına sahipsiniz Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat aşamalarının en önemli kısmıdır.

Nakliyesi yapılacak eşyalarınızın her biri cinslerine göre farklılık gösteren malzemeler ile paketlenerek nakliyat işlemine hazır hale getirilir. Ambalaj malzemelerimiz, eşyalarınızda nakliye esnasında oluşabilecek hasarlara, kırılmalara, darbelere karşı koruma yeterliliğine sahip kalitededir.

Taşınma gününde Müşteri Temsilciniz taşınmanıza nezaret eder ve her şeyin önceden planlandığı gibi gerçekleşmesini sağlar.

Nakliyat, ihtiyaçlarınızın Müşteri Temsilcisi tarafından analiz edilmesi ile başlar. Daha sonra sizin için uygun olan gün ve saate Kent nakliyat Eksperi taşınma yapılacak adrese keşif için gider.

Taşınma gününde Müşteri Temsilcimiz, sizi yalnız bırakmayacak Taşınma Ekibi ile tanıştırır ve operasyon başlar.Müşterilerinin ve eşyalarının güvenliği için müşterilerinin talebi üzerine sigortalı nakliyat ve sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadır.

Amacımız Eşyalarınızın zarar görmesi halinde zararınızın giderilmesi ve gerektiği taktirde tüm sorumluluğun nakliyat firması üzerinde kalması için sunulan bir hizmettir.